Pano İklimlendirme Sistemleri / Climate Control for Enclosures

Pano İklimlendirme Sistemleri  Seçim Kararlarnızı Kolaylaştırdık,
Yeni Klima seçim klavuzumuz ile doğru seçimi yapmanıza yardımcı oluyoruz.

Ortam sıcaklığı ve çevre kirliliğine dayalı cihaz seçim kriterleri tablosu

En Doğru Endüstriyel Pano Klima Çözümü için Rittal Cihazları Seçim Tablosu

Termoelektrik Klima

Toplam soğutma / ısıtma gücü 100 W

Yana / Kapıya Montajlı Klimalar

Toplam soğutma gücü  0.30–6.0 kW

Tepe / Tavan Montajlı Klimalar

Toplam soğutma gücü 0.50–4.0 kW

Moduler Klimalar

Yana dahili Montajlı Klimalar

Toplam soğutma gücü 0.50–4.0 kW

Hava-Su Isı Esanjörleri

Yana ve Kapıya Montajlı Sulu Klimalar

Toplam soğutma gücü 375–7,000 W

Hava-Su Isı Esanjörleri

Tepe  ve Tavan Montajlı Sulu Klimalar

Toplam soğutma gücü 1,875–4,000 W

TopTherm Chiller / Su Soğutma Grupları

Tepe  ve Tavan / Yana ve Kapıya Montajlı ya da Dikili Tip Chillerler

Toplam soğutma gücü 1–40 kW.

TopTherm

Aletsiz montaj  20 – 900 m³ / h, IP 54 koruma sınıfı.

Therm EMC

Aletsiz montaj  20 – 900 m³ / h, IP 54 koruma sınıfı.

Therm EC

EC teknolojisine sahip enerji tasarruflu RTT  fan-filtre ünitesi

Aletsiz montaj  20 – 900 m³ / h, IP 54 koruma sınıfı.

Tavan fanları

Yeni nesi tavan tipi fan tüm kapasiteler için standarttır.

500 – 900 m³ / h, IP 55 koruma sınıfı.

Rack fanları

482,6 mm (19″) için raf fanı ve yüksek basınçlı fan

Fansız Pano Isıtıcısı

PTC ısıtıcısı,hızlı bağlantı klemensli. 10 – 150 W

Fansız Pano Isıtıcısı

PTC ısıtıcısı,hızlı bağlantı klemensli. 235 – 800 W

Filtreler

Fanlar, klimalar ve hava / ısı eşanjörleri için filtre matları ve daha fazlası.

Hava Yönlendirme

Hava kanalı sistemleri ve uzatmalar, adaptörler, stoperler, yönlendiriciler.

Su/Sıvı ile ilgili Ekipmanlar

Elektrikli yoğuşma suyu buharlaştırıcıları, şişeler ve hortumlar, dengeleme valfleri…

Kontrol/Ayar

Termostatlar, higrostatlar, hız kontrolleri, IOT, master / slave vb…

Montaj Aksesuarları

Hızlı değiştirme çerçeveleri, Tavan plakaları, havalandırma kapakları…

Projelendirme/izleme araçları

e-Comfort denetleyici, bakım ve uzun süreli veri yakalaması için RiDiag II.

Rittal Klima

Endüstriyel panolar, güç dağıtımı, iklimlendirme, BT altyapısı gibi alanlarda Dünyanın önde gelen firmalarından biri olan Rittal marka ürün çeşitlerini sitemizde inceleyebilirsiniz. Yeni nesil teknolojileri kullanarak geliştirdiği en yeni ürün modelleri son derece düşük fiyatlarla sitemizde sizi bekliyor. Uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz bu ürünleri hemen mercek altına alın.

Doğru mekan için en doğru ürünü seçmeniz, ürün çeşitlerinin performansından da maksimum düzeyde istifade etmenizi sağlar. Zira Rittal marka ürünler üstün Alman teknolojisiyle üretiliyor. İnovatif bir anlayışla üretim yapan marka kullanıcıların beklentilerini her yönüyle karşılayan klima sistemlerini de kullanıma sunuyor. Sitemizde Rittal pano kliması modellerini detaylıca incelemeye başlayın.

Geniş kapalı alanların iklimlendirilmesi için rahatlıkla tercih edilebilecek olan Rittal pano kliması modelleri kendi içerisinde geniş bir seçenek yelpazesi sunmayı başarıyor. Markanın ürün modelleri hakkında sitemizde detaylı bilgiye ulaşabildiğiniz için en doğru ürün seçimini yapmanız da çok kolay olacak. Aynı zamanda her bir ürünün ısıtma ve soğutma gücü bilgisini de sizlerle paylaşıyoruz.

Yana, kapıya montajlı olarak kullanılabilen Rittal pano klima modellerine alternatif olarak tepe ve tavan montajlı klimaları da tercih edebilirsiniz. Mekanın mimarisine ya da kullanım amacına uygun olan ürün modellerine ulaşmanız zor olmayacak. Elbette seçenekleriniz arasında modüler klima çeşitleri de yer alıyor ve böylelikle kriterlerinize uygun olan klimaları saniyeler içerisinde bulmanız da mümkün olabiliyor.

Termoelektrik klimalar Rittal klima çeşitleri arasında en çok tercih edilenlerden biri oluyor. Sahip olduğu üstün teknoloji ile adından söz ettiren bu klima çeşitlerinin uzun ve sorunsuz bir kullanım şansı sunması dikkatlerden kaçmıyor. Bununla birlikte minimum düzeyde enerji tüketiyor olması da klima çeşitlerini benzerlerinden ayırıyor.

Çevre Dostu Rittal Pano Kliması

Çevre dostu olan Rittal endüstriyel pano kliması modellerini de hemen şimdi mercek altına alabilirsiniz. Eğer hangi ürün modelini seçeceğiniz konusunda kararsız kalırsanız klima seçim kılavuzunu inceleyin. Bu sayede mekanın ebatlarından kullanım amacına ve özelliklerine kadar her türlü bilgiyi dikkate alarak sizin için uygun ürün modeline daha kolay karar verebilirsiniz.

Sadece soğutma amaçlı olarak üretimi gerçekleştirilen Rittal pano modelleri mutlaka göz atmanız gereken tasarımlar arasında yer alıyor. Bu benzersiz ürün çeşitleri şık ve kompakt tasarımları bakımından da ön plana çıkmayı başarıyor. Dilerseniz seçiminizi ortam sıcaklığına ya da çevre kirliliğine bağlı olarak da yapabilirsiniz. Kriterlerinizi belirleyerek uygun klima sistemlerini çok daha kolay seçebilirsiniz.

Bu arada Rittal pano tipi klima modelleri montajının gayet kolay yapılabiliyor olmasıyla da dikkat çeken ürünlerdir. İstendiğinde ya da mekan değişikliği yapıldığında kolaylıkla sökülebilir, taşınabilir ve yeniden monte edilebilir. Sorunsuz kullanım şansı sunan ve bakımının da yine kolaylıkla yapılabildiği bu özel ürün modelleri fanlı ve fansız seçeneklerini de kullanıcılara sunuyor.

Sitemizde Rittal endüstriyel klima modellerini en detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda sizlere en düşük fiyat avantajını da sunuyoruz. Düşük fiyatlara eşlik eden cazip ödeme kolaylıkları ve indirim fırsatları eşliğinde kazançlı bir alışveriş yapmanız mümkün olacaktır. Markanın klima çeşitleri ile birlikte kullanabileceğiniz filtre modellerini de gözden geçirmeyi unutmayın. Erdinç Klima ile kazançlı, ekonomik, keyifli ve farklı bir alışveriş deneyimi yaşayın!