Pano Kliması Servis Hizmetleri

Pano İklimlendirme Servis Hizmetleri
You are here:

Keşif

Panonuzun optimum şartlarda çalışması için en uygun iklimlendirme ve soğutma unitelerinin seçim kriterleri;

a) Pano kurulumu nerede olacak? (G.Antep,..)
b) Pano konumu nasıl olacak? (Duvara montajlı, duvara yaslı dizi ortası pano,)
c) Dış ortam sıcaklıkları hangi aralıkta değişmektedir? (± 35 ile ± 70)
d) İklim kontrol ürünlerinden hangisi kuruluma uygundur?(Klimalar,Isı değiştiriciler,v.s)
e) Pano içi istenilen maksimum sıcalık ? (Ti )
f) Güç dağılımı ve kompanentlerin yerleşimi nasıl ?
g) Dış ortam havasında içerdeki kompenentler zarar verebilecek kir,yağ ve kimyasal maddeler bulunmakta mı?
h) Kurulum hangi koruma sınıfında olacaktır.(IP?  DIN 40 050 ?)
i) Tesisinizde yeterli miktarda soğuk su tesisatı var mı?

Bizi arayınız
Pano Kliması

Proje Taahhüt

Isıtma ve soğutma sistemleri için yapılması gerekli olan proje taahhüt ve mühendislik işlemlerinizi yetkili deneyimli personelimiz tarafından yürütmekteyiz.

Bizi arayınız
Pano Kliması

Montaj & Kurulum​

Bizden satın aldığınız veya başka bir ürün tedarikçisinden temin ettiğiniz cihaz ve sistemlerinizin kurulumunu profesyonel ekiplerimiz tarafından yapmaktayız.

Bizi arayınız

Periyodik Bakım

Satın aldığınız cihaz ve sistemlerinizin yıllar geçse de ilk günkü kadar verimli ve sağlıklı çalışabilmesi için gerekli olan periyodik bakım hizmetini de bizden alabilirsiniz.

Bizi arayınız
Pano Kliması - Pano Tipi Klima Bakımı

Yedek Parça Satışı

Klima, Chiller, nem kontrol sistemlerine kadar geniş bir yelpazeye sahip ürün ve yedek parça satışı ve temini hizmetimiz bulunmaktadır.

Bizi arayınız
Rittal Pano Klima Yedek Parça

Güvenilir ve Profesyonel Pano Kliması Servisi

Pano klimalar, özellikler endüstriyel iklimlendirme araçları içerisinde en çok tercih edilen üründür. Yoğun kullanım ve yüksek performans sağlaması sebebi ile gıdada tekstile, ağır sanayiden medikal üretimlere; pek çok alanda kullanımına rastlamak mümkündür.

Bu denli kullanım alanı geniş olan bir klima türünün, servis, bakım ve yedek parça gibi uygulamalarına da sıklıkla ihtiyaç duyulur. Pano klima servisi, güvenilir ve kaliteli olması gereken bir hizmettir. Erdinç Klima üzerinden alacağınız hizmetlerde bu gereklilikler profesyonel çözümlerle sağlanmaktadır.

Pano iklimlendirme Yedek Parça ve Servis Hizmetleri

Pano iklimlendirme servis hizmetleri, bu klimaların her bir özelliği konusunda uzmanlaşmış kişiler tarafından sağlanmalıdır. Bu açıdan, bu tip ürünlerin özelliklerini biliyor olmak sizler için de faydalı olacaktır.

Pano klimaları, endüstriyel ortamlara uygun olarak geliştirilen teknik ve tasarımsal özelliklere sahiptir. Kondanser ve fan ebatları, farklı ihtiyaçlara uygun olarak şekillenebilir. Oldukça yüksek sıcaklıklarda bile kullanılanilmesi, farklı bir çok sektörde var olmasını sağlamıştır. Noktasal soğutma, hafif yapı, portatif tasarım, esnek boru yerleşimi, dijital kontrol sistemi, heat pump özelliği, kaliteli filtresi ile uzun ömürlü ve fonksiyonel bir üründür. Özellikle, filtrasyon işlemleri konusunda üst düzey performansa sahiptir. Pano klima servisi gibi hizmetler ile kolayca değişebilen filtresi çok uzun yıllar kullanıma uygundur.

Nadiren arıza veren fakat bu gibi durumlarda da Erdinç Klima ile yedek parçaları kolaylıkla temin edilebilen bir ürün olan pano klimaları, bu özelliğini her sektörde kendine yer edinerek, geniş bir kullanım kapasitesine ulaşmasına borçludur. Pano kliması bakım ve onarım konusunda da tercih edenleri üzmeyen bir üründür. Düzenli bakım hizmetlerinden yararlanıldığı ve kullanım talimatlarına uyulduğu sürece sorun çıkarmayan yapısına rağmen onarım gereken durumlarda kısa sürede eski performansına dönebilir.

Yetkili Rittal Pano Klima Servisi

Kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilip uzun yıllar kullanılabilen bu ürünlerin, servis imkanlarındaki rahatlığın tadını istediğiniz gibi çıkarabilirsiniz. Rittal pano klima servisi, panonuzun optimum kullanıma ulaşabilmesi için gerekli bütün düzenlemelerin ve onarımlarının yapılması ile verimli bir performans elde etmeniz mümkündür.

Alabileceğiniz en iyi servis hizmetini son teknolojiler kullanılarak gerçekleştiren Erdinç Klima, gerek bakımda gerekse onarımda sizin iyiliğiniz için çalışır. Rittal pano iklimlendirme servisi konusunda alanında uzman ve deneyimli çalışanları sayesinde her türlü probleminize yerinde müdahale etme yeteneğine sahiptir. Satın alma öncesi ve sonrasında, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı ile çalışır.