Mikro Veri Merkezi Servis Hizmetleri

You are here:

Keşif

Operasyonunuzun güvenilirliğini ve verimliliğini sağlamak için doğru veri merkezi çözümünü seçmek çok önemlidir. Bireysel projenize uygun mükemmel bir teknolojiyi garanti etmek için danışmanlık ve mühendislik sağlarız.

Keşif ve Satış öncesi hizmetlerimiz şunlardır:

İhtiyaç analizi: Talebin ve sorunun yerinde analizi.
Yük testleri: Yüke göre değişebilen parametrelerin belirlenmesi.
Termografi: Isı (radyasyon) kaynaklarının tanımlanması.
Simülasyon ve Hesaplamalar: Ön kurulum aşamasında kapsamlı araştırma.

Bizi arayınız

Proje Taahhüt

Veri Merkezi Tasarım Hizmetleri

Kapsamlı danışmanlık ve planlama hizmetlerine ek olarak, esnek ürün yelpazemiz tüm uygulamalarınız için özel çözümler sunarız. Kapsamlı çözümlerimizin güvenilir ve küresel hizmet tarafından desteklenen eksiksiz altyapıyı kapsadığını bilmenizi isteriz.

Veri merkezinizin iklim kontrolü Kullanılabilirlik ve enerji maliyetleri açısından özellikle önemli bir rol oynar. Özel sıvı soğutma konseptleri ile sizin adınıza yüksek verimli iklim kontrol çözümleri uyguluyoruz. Bu, daha fazla güvenlik ve daha az enerji tüketimi ile maliyet verimliliği sunar, ancak bilgisayar ve sunucu performanslarınız aynı kalır.

Tek bir tedarikçiden son teknoloji, yüksek verimli iklim kontrol teknolojisinin yanı sıra planlama, montaj, devreye alma ve servis hizmeti alırsınız. Tüm bileşenler ve işlemler birbiriyle en iyi şekilde koordine edilir.Geliştirdiğimiz çözümler, veri merkezinizin ihtiyaçlarının en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür.

Kabin tabanlı iklim kontrol çözümleri,
Oda tabanlı iklim kontrol çözümleri,
BT/IT işletim ortamlarını soğutmak için anahtar teslim felsefesi önerelir.

Kullanılabilirliğin önemli olduğu kurumsal süreçlerin güvenilir bir şekilde yedeklenmesi için sizin adınıza bireysel UPS kavramları geliştiririz. Kritik yükü en kötü senaryoda hangi sistemlerin destekleyebileceğini belirlemek için BT/IT sistemlerinizi tam olarak analiz edeceğiz. Amacımız, bağlı altyapının maksimum kullanılabilirliğini, maksimum enerji verimliliğini ve yatırımınız için olağanüstü korumayı sağlamaktır.

Komple veri merkezlerinin yanı sıra fiziksel veri ve sistem koruma sistemleri, ağ ve sunucu kabinlerini, güç sistemlerini, soğutma sistemlerini ve uzaktan izleme paketlerini uzman çözüm ortaklarımızla  birikte ürünlerini ve hizmetlerini sağlamaktayız.

Seviye 4’e kadar entegre çözümler sunarız. Bu mekanik kurulum, güç kaynağı, elektronik bileşenler, iklim kontrolü ve merkezi izlemeyi içerir.

Bizi arayınız

Montaj & Kurulum​

Bizden satın aldığınız veya başka bir ürün tedarikçisinden temin ettiğiniz cihaz ve sistemlerinizin kurulumunu profesyonel ekiplerimiz ve çözüm ortaklarımız tarafından yapmaktayız.

Mümkün olan en sorunsuz kurulum için üstün hizmet sağlıyoruz.

Uygulama/entegrasyon: Montaj/kurulum.
Devreye alma: Tüm parametrelerin ve verilerin ayarlanması.
Eğitim: Çalışanların ekipman fonksiyonları hakkında bilgilendirilmesi.
Sertifika: Cihaza özel sertifika/ dokümantasyon.

Bizi arayınız

Satış Sonrası Hizmetlerimiz

Güvenilirlik ve yedeklilik işiniz için zorunludur. En kaliteli, mühendislik ürünleri, BT/IT altyapınızın 7/24 etkili ve verimli çalışmasını sağlamak için eksiksiz bir satış sonrası hizmet programı ile desteklenmektedir.

Satış sonrası servis programımız şunları sağlar:

Satın aldığınız cihaz ve sistemlerinizin yıllar geçse de ilk günkü kadar verimli ve sağlıklı çalışabilmesi için gerekli olan periyodik bakım hizmetini de bizden alabilirsiniz.

Servis sözleşmeleri: Ekipmanınızın güvenliğini ve güvenilirliğini korumak.
Bakım: İşlevselliği korumak için teknik önlemler.
Onarımlar: Ülke çapında kalifiye servis personelleri ile hizmet.
Yedek parça yönetimi: Doğrudan, hızlı yedek parça temini.

Bizi arayınız

Mikro Veri Merkezleri

Edge Mikro Veri Merkezi, dahili BT/IT, güç, soğutma, izleme, yangın ve güvenlik sistemleriyle kritik BT/IT varlıklarınızı korumak için tak ve çalıştır, bağımsız ve tam entegre bir çözümdür. Gecikmeyi azaltmak, siber güvenliği artırmak ve ağ maliyetinden tasarruf etmek için uç bilgi işlem uygulamaları için idealdir.

Bizi arayınız