Havalandırma Kanalları

Dikdörtgen – Yuvarlak – Oval – Tekstil
You are here:

DİKDÖRTGEN KANAL

RAL kodlarına istenen renkler
Dıştan yalıtımlı çözümler
İçten yalıtım yapılabilir
0,50 mm’den 1,20 mm Kalınlıkta imalat
Malzeme Seçenekleri
Galvaniz,Alüminyum,Paslanmaz,Siyah Saç
Montaj Seçenekleri

Flanşlı,Contalı
Düşük basınç kayıpları
Yüksek sızdırmazlık
Ucuz ve pratik askı sistemleri
Dayanıklı
Hızlı ve fabrikasyon üretim
Kolay ve hızlı montaj

YUVARLAK KANAL

Estetik
RAL kodlarına istenen renkler
Uygulanacak mekan ile uyumlu estetik bir görünüm
Asma tavansız çözümler
Yuvarlak kanalın modern mimariye katkısı
Uygulamada pratik çözümler
Profesyonel askı sistemleri
Ön yalıtımlı çözümler
İçten yapılan yalıtım sayesinde estetik görünümde korunum

Malzeme Seçenekleri
Galvaniz,Alüminyum,Paslanmaz

Montaj Seçenekleri
Flanşlı,Contalı

Düşük basınç kayıpları
C sınıfı sızdırmazlık
En düşük yüzey alanı
Yüksek basınçlarda doğru çözüm
Sessiz
Ucuz ve pratik askı sistemleri
Dayanıklı
Hızlı ve fabrikasyon üretim
Kolay ve hızlı montaj
Kolay temizlenebilirlik

TEKSTİL KANAL

Estetik
Hafif
Yoğuşma yapmaz
Uygun fiyat
Sessiz havalandırma
Kolay ve çabuk montaj
Homojen hava dağılımı
Yıkanabilir ve hijyenik
Çoklu renk seçeneği
Uzun kullanım ömrü
Terzi usulü
Alevi taşımaz

OVAL KANAL

Estetik
Her mekana uyum
Dar hacimlerde düşük kotlarda estetik çözümler
RAL kodlarına istenen renkler
Uygulanacak meydan ile uyumlu estetik bir görünüm
Asma tavansız çözümler
Oval kanalın modern mimariye katkısı
Ön yalıtımlı çözümler
İçten yapılan yalıtım sayesinde estetik görünümde korunum

Üretim Seçenekleri
Galvaniz,Alüminyum,Paslanmaz

Montaj Seçenekleri
Flanşlı,Contalı​

Düşük basınç kayıpları
C sınıfı sızdırmazlık
Sessiz
Ucuz ve pratik askı sistemleri
Dayanıklı
Hızlı ve fabrikasyon üretim
Kolay ve hızlı montaj
Kolay temizlenebilirlik

Havalandırma Kanalları

Her türlü mekanın en güvenli ve en konforlu şekilde kullanılması için ihtiyaç duyulan sistemler arasında havalandırma kanalları da bulunuyor. Bu ihtiyacı karşılamak için en doğru adrestesiniz. Çünkü sizlere en kaliteli ve en dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilmiş olan havalandırma kanalları çeşitlerini bir arada sunuyoruz ve böylelikle ihtiyacınıza en uygun tercihi siz de kolaylıkla yapabilirsiniz.

Galvaniz ve alüminyum materyaller kullanılarak üretilen hava kanalı çeşitlerinin yanı sıra paslanmaz materyallerden ya da siyah saç materyallerden üretilmiş olanları seçenekleriniz arasına ekledik. Çok uzun yıllar hiçbir sorun yaşanmadan kullanılabilecek olan bu kanallar üretim yapılan mekanlar için de rahatlıkla tercih edilebilir. Son derece hızlı fabrikasyon üretim yapıldığından uzun süre beklemenize gerek kalmıyor.

Mekanın yapısına bağlı olarak tercihinizi tekstil kanal yönünde de kullanabilirsiniz. Son derece ucuz ve pratik askı sistemleri ile montajı hızla tamamlanabilen kumaş hava kanalı modelleri yüzsek sızdırmazlık özelliği ile ön plana çıkıyor. Yeni nesil teknolojilerle üretilen ve sorunsuz kullanım açısından beklentileri karşılamayı başaran bu havalandırma kanallarını hemen mercek altına almaya başlayın. İhtiyacınızı tam olarak karşılayan bir ürün modelini bulmanız asla zor olmayacak.

Dikdörtgen, Yuvarlak ve Oval Kanal Çeşitleri

Dikdörtgen, yuvarlak ya da oval kanal seçimi de yapabilirsiniz. Her biri yüksek mukavemet özelliğine sahip malzemeler kullanılarak üretiliyor ve dolayısıyla beklentileri karşılamayı da başarıyor. Düşük basınç kayıpları açısından da tüm beklentileri karşılayan bu sistemler mekanın en kısa zamanda havalandırma açısından kullanıma hazır hale gelmesini sağlayabiliyor. Pratik ve çözüm odaklı bir sistem arayışında olanlar rahatlıkla tercihini bu sistemlerden yana yapabiliyor.

Her mekana uyum sağlayabiliyor olması ve estetik bir görünüm sunması açısından büyük bir ilgi gören oval hava kanalı çeşitleri modern mimari açısından da önem taşıyan ürünlerdir. Özellikle havalandırma kanallarının çok fazla ön planda olması gerektiğinde çok sayıda kişinin tercihini bu ürün modellerinden yana kullandığını söyleyebiliriz. Asma tavansız bir çözüm sunuyor olması da dikkatlerden kaçmıyor. Yalıtımın içten de yapılabildiği bilgisini aktaralım.

Yine içten yalıtım seçeneği de sunan yuvarlak kanal modelleri ise gayet kolay temizlenebiliyor olmasıyla dikkat çeken ürünlerdir. Şayet yüksek basınç söz konusu ise bu ürünler harika bir seçim olabilir. Dayanıklı materyallerden üretilen ve uzun süre hiçbir sorun yaşanmadan kullanılabilen bu havalandırma kanalları montajının gayet hızlı ve kolay bir şekilde yapılabiliyor olmasıyla da ön plana çıkmayı başarıyor.

Uzun Yıllar Dayanıklı Havalandırma Kanalları

Tercihinizi spiro kanal yönünde de kullanabilirsiniz. Kurulumunun hızlı, kolay ve etkin bir şekilde yapılabildiği bu kanallar arasında alevi taşımayan modelleri de göreceksiniz. Aynı zamanda kanallar hakkında merak ettiğiniz her türlü bilgiye de hemen ulaşmanızı sağlıyoruz. C sınıfı sızdırmazlık özelliği bulunan havalandırma kanallarını da sitemizde hemen şimdi mercek altına alabilir ve yepyeni modelleri keyifle gözden geçirebilirsiniz.

Asma tavansız yuvarlak hava kanalı modelleri en geniş alanlar için güvenle tercih edilebiliyor. Bu kanallar genellikle estetik açıdan ön plana çıkıyor olsa da aslında sahip olduğu teknik özellikler bakımından da ideal olma özelliği taşır. Zira havalandırma kanallarının teknik özellikleri hakkında bilgi sahibi olunduğunda neden bu kadar yoğun bir şekilde tercih edildiğini de anlamak kolaylaşıyor.

Flanşlı ya da contalı olarak kurulumu yapılabilen dikdörtgen hava kanalı modelleri de dahil olmak üzere tüm hava kanallarında sizleri en düşük fiyatlar karşılıyor. Minimum düzeyde bütçe ayırmanız bu benzersiz ve çözüm odaklı havalandırma kanallarına sahip olmanız için yeterlidir. Daha detaylı bilgi almak için bizi hemen arayabilirsiniz. Sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.