Temiz Hava – Bir İnsan Hakkı

Panel Filtreler

Endüstriyel, ticari, tıbbi ve gıda uygulamalarında, değerli olan son filtrelerin ömrünü korumak ve uzatmak için ön filtreler olarak HVAC uygulamalarında ana filtre olarak çeşitli amaçlarda üretilir ve kullanılırlar.

HEPA - ULPA Filtreleri

Hassas ileri teknoloji üretim süreçlerini korumaya, araştırma laboratuvarlarında mikrobiyolojik kirlenmeyi önlemeye ve sağlık sektöründe havadaki bulaşıcı maddeleri ortadan kaldırmaya yardımcı olurlar.

Kompakt - Kutu Fi̇ltreler

Kompakt veya kutu tipi filtreler HVAC uygulamalarında endüstriyel, ticari, tıbbi ve gıda uygulamalarında yüksek verimli son filtreler ve HEPA tesisatlarında ön filtreler olarak kullanılır.

Yüksek Sıcaklık Filtreleri

Yüksek sıcaklıklarda prosesleri korumak için özel olarak tasarlanmıştır. En ağır şartları karşılıyorlar ve aşırı sıcaklıklar altında bütünlüklerini ve performans değerlerini koruyorlar.Metal mesh filtreler.

Torba Filtreler

HVAC uygulamalarında endüstriyel, ticari, tıbbi ve gıda uygulamalarında yüksek verimli son filtreler ve HEPA tesisatlarında önce ön filtre olarak kullanılır.

Koku(Gaz) Gi̇deri̇ci̇ Fi̇ltreler

Koku Filtreleri – Karbon Filtre
VOC, SOx, NOx ve Ozon da dahil olmak üzere iç ve dış gaz kirletici maddelerin etkili bir şekilde uzaklaştırılmasıyla iç hava kalitesini iyileştirmek için tasarlanmıştır.

Elyaf Rulo Filtreler

Tüm hava filtreleme sistemleri farklıdır, bu nedenle filtre rulolarımız geniş bir aralıkta, kalınlıkda ve filtreleme sınıfındadır. Uygulamalarınıza uyacakölçüye göre önceden kesilebilir.

Polyp Rulo Filtreler

Tüm hava filtreleme sistemleri farklıdır, bu nedenle filtre rulolarımız geniş bir aralıkta, kalınlıkda ve filtreleme sınıfındadır. Uygulamalarınıza uyacakölçüye göre önceden kesilebilir.

Toz Toplama Filtreleri

Toz Toplama Kollektörleri ve Elektro statik boya kabinleri için silindirik kartuş filtre imalatı.