Temiz Hava – Bir İnsan Hakkı

Panel Filtreler

Endüstriyel, ticari, tıbbi ve gıda uygulamalarında, değerli olan son filtrelerin ömrünü korumak ve uzatmak için ön filtreler olarak HVAC uygulamalarında ana filtre olarak çeşitli amaçlarda üretilir ve kullanılırlar.

HEPA - ULPA Filtreleri

Hassas ileri teknoloji üretim süreçlerini korumaya, araştırma laboratuvarlarında mikrobiyolojik kirlenmeyi önlemeye ve sağlık sektöründe havadaki bulaşıcı maddeleri ortadan kaldırmaya yardımcı olurlar.

Kompakt - Kutu Fi̇ltreler

Kompakt veya kutu tipi filtreler HVAC uygulamalarında endüstriyel, ticari, tıbbi ve gıda uygulamalarında yüksek verimli son filtreler ve HEPA tesisatlarında ön filtreler olarak kullanılır.

Yüksek Sıcaklık Filtreleri

Yüksek sıcaklıklarda prosesleri korumak için özel olarak tasarlanmıştır. En ağır şartları karşılıyorlar ve aşırı sıcaklıklar altında bütünlüklerini ve performans değerlerini koruyorlar.Metal mesh filtreler.

Torba Filtreler

HVAC uygulamalarında endüstriyel, ticari, tıbbi ve gıda uygulamalarında yüksek verimli son filtreler ve HEPA tesisatlarında önce ön filtre olarak kullanılır.

Koku(Gaz) Gi̇deri̇ci̇ Fi̇ltreler

Koku Filtreleri – Karbon Filtre
VOC, SOx, NOx ve Ozon da dahil olmak üzere iç ve dış gaz kirletici maddelerin etkili bir şekilde uzaklaştırılmasıyla iç hava kalitesini iyileştirmek için tasarlanmıştır.

Elyaf Rulo Filtreler

Tüm hava filtreleme sistemleri farklıdır, bu nedenle filtre rulolarımız geniş bir aralıkta, kalınlıkda ve filtreleme sınıfındadır. Uygulamalarınıza uyacakölçüye göre önceden kesilebilir.

Polyp Rulo Filtreler

Tüm hava filtreleme sistemleri farklıdır, bu nedenle filtre rulolarımız geniş bir aralıkta, kalınlıkda ve filtreleme sınıfındadır. Uygulamalarınıza uyacakölçüye göre önceden kesilebilir.

Toz Toplama Filtreleri

Toz Toplama Kollektörleri ve Elektro statik boya kabinleri için silindirik kartuş filtre imalatı.

Havalandırma Filtreleri

İnsanın bulunduğu tüm alanlarda havalandırma sistemlerinin sağlık ve güvenlik açısından mutlaka kullanılması gerekiyor. Havalandırma sistemlerinde sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi için devreye havalandırma filtreleri giriyor. İhtiyacınız olan fitre çeşitlerini sitemizde inceleyebilir ve gayet düşük fiyatlar eşliğinde tercih yapabilirsiniz. Sizlere havalandırma sistemleri ile birlikte kullanıma uygun olan tüm fitre çeşitlerini bir arada sunuyoruz.

En dayanıklı malzemelerden üretildiği için uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanılabilen havalandırma filtreleri kendi içerisinde pek çok farklı seçenek sunabiliyor. Sitemizde sizlere son derece geniş bir seçenek yelpazesi sunarak ihtiyacınıza yönelik tercihler yapmanızı kolaylaştırıyoruz. Alternatifleriniz arasında havadaki bulaşıcı maddeleri ortadan kaldıran filtre çeşitleri de bulunuyor. Dilerseniz tercihinizi mekanın kullanım amacına yönelik olarak da yapabilirsiniz.

Mutlaka göz atmanız gereken ürün çeşitleri arasında havalandırma koku filtresi modelleri de bulunuyor. İç hava kalitesini iyileştirmek için özel olarak üretilen bu filtreler karbon filtre ya da koku giderici filtre adı altında da kullanıma sunulabiliyor. Özellikle üretim yapılan mekanlarda bu tür filtre çeşitlerinin kullanılması büyük bir önem taşıyor. Düşük fiyatlı koku filtresi modellerini satın almak için doğru adrestesiniz.

İhtiyaca Yönelik Havalandırma Filtreleri

Yüksek kaliteli olması nedeniyle uzun süre kullanılabilen havalandırma karbon filtre çeşitleri hakkında sitemizde detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. İç ve dış gaz kirletici maddelerin etkili bir şekilde uzaklaştırılmasını sağlayan bu filtreler pratik bir şekilde uygulanabiliyor olması ile de ön plana çıkıyor. Filtrelerin düzenli olarak değiştirilmesi durumunda iç mekanların havasının son derece temiz kalması sağlanabiliyor ve böylelikle havalandırma sistemleri görevini yerine getirebiliyor.

Hepa tesisatlarından önce ön filtre olarak kullanılan torba filtre çeşitleri son derece yüksek verimli olması ile dikkat çeken ürünlerdir. Endüstriyel, ticari, tıbbi ve gıda uygulamalarında rahatlıkla kullanılabilen bu filtre çeşitlerini de sitemizde sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. En düşük fiyatla en kaliteli filtre çeşitlerini satın almak için doğru adrestesiniz. Kullanım konforu bakımından da ön plana çıkan ulpa filtre, kompakt filtre ve panel filtre çeşitleri de sitemizde mevcut ve sizlere düşük fiyat avantajını sunabiliyor.

Dilerseniz tercihinizi rulo elyaf filtre çeşitlerinden yana kullanabilirsiniz. Oldukça geniş bir aralıkta ve kalınlıkta olduğu için farklı havalandırma sistemleri ile birlikte kullanıma uygun olan bu ürün modelleri önceden kesilebiliyor ve istenilen her ölçüde kesilerek kullanılabiliyor. Dolayısıyla seçtiğiniz filtre modelini kullandığınız havalandırma sistemine uygun olarak kullanmanız konusunda herhangi bir sıkıntı yaşatmıyor.

Kaliteden Ödün Vermeyen Ulpa, Kompakt ve Panel Filtre Çeşitleri

Elbette havalandırma hepa filtre çeşitlerinde kalite çok önemlidir. Kaliteden ödün vermeniz durumunda havalandırma sistemlerinin performansından da ödün vermiş olursunuz. Aynı zamanda mekanın temiz hava kaynağında ciddi bir sıkıntıya yol açabilirsiniz. Kaliteden ödün vermeden filtre seçimi yapmak isteyenler rotasını hemen sitemize çeviriyor. Çünkü sitemizde sadece belirli bir kalitenin üzerinde olan filtre çeşitleri kullanıma sunuluyor.

Bundan böyle endüstriyel klima filtreleri ihtiyacınız olduğunda siz de sitemize tıklayabilirsiniz. Oldukça geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor olmamız ve aynı zamanda kaliteye önem vermemiz, beklentilerinize uygun fitre çeşitlerini hızlı ve kolay bir şekilde bulmanızı sağlar. Kullanıma sunduğumuz bu ürün modelleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Pek çok farklı mekanın en önemli ihtiyaçlarından biri olan yüksek sıcaklık filtreleri de alternatifleriniz arasında yer alıyor. Yüksek sıcaklıkta prosesleri korumak için özel olarak üretimi gerçekleştirilen bu filtre çeşitleri de düşük fiyat avantajını sizlere sunuyor. Ürün modellerine detaylı bir şekilde mercek altına aldığınızda hangi filtrelerin kullandığınız havalandırma sistemine daha uygun olduğunu kolaylıkla tespit edebilirsiniz.