Fes Servis Hizmetleri

Fes Klima | Fes Chill Servis Hizmetleri
You are here:

Keşif

Metod-1) Saatteki hava değişimi sayısına göre hava debisini hesaplama metodu, Mahal hacmi ile saatteki hava değişim sayısının(ACH) çarpılmasıyla elde edilir. Bu hesaplama ile 1 saatte değişmesi gereken hava miktarı
bulunur.(m3/h)

4 m yükseklikten  Hava değişimi tavsiye edilir.

Bir fabrika düşünelim,
50 m x 24 m ölçülerinde, Üfleme Başlığı yüksekliğini  4m olarak alalım,
Binanın çalışma alanı hacmi: 50 x 24 x 4 = 4800 m 3,
Hava değişim oranı: 30 kez alalım,
Saatte ki hava değişimi: 30 x 4800 = 144 000 m 3 / saat,
FES Klima Ünitesi Hava debisi: 30 000 m 3 / saat  – 250Pa (FesPlast 30 ABP)
Evaporatif Soğutma Ünite Sayısı: 144 000 / 30.000 = 4.8 = 5 adet Fesplast 30 ABP gereklidir.

144 000 m3 / saat x %80 = 115 200 m3 / saat  Egzoz gereklidir.
Duvar tipi Egzoz Fanı : 40 000 m3 / saat
Duvar tipi Egzoz Fanı Ünite Sayısı: 115 200 / 40 000 = 2.8 = 3 adet Duvar tipi Egzoz Fanı gereklidir.

Bizi arayınız

Proje Taahhüt

Isıtma ve soğutma sistemleri için yapılması gerekli olan proje taahhüt ve mühendislik işlemlerinizi yetkili deneyimli personelimiz tarafından yürütmekteyiz.

Bizi arayınız

Montaj & Kurulum​

Bizden satın aldığınız veya başka bir ürün tedarikçisinden temin ettiğiniz cihaz ve sistemlerinizin kurulumunu profesyonel ekiplerimiz tarafından yapmaktayız.

Bizi arayınız

Periyodik Bakım

Satın aldığınız cihaz ve sistemlerinizin yıllar geçse de ilk günkü kadar verimli ve sağlıklı çalışabilmesi için gerekli olan periyodik bakım hizmetini de bizden alabilirsiniz.

Bizi arayınız

Yedek Parça Satışı

Fes Klima, Fes Chill, sistemlerine ait geniş bir yelpazeye sahip ürün ve yedek parça satışı ve temini hizmetimiz bulunmaktadır.

Bizi arayınız

Fes Chill Servis Hizmetleri

Klima, insanların ortam sıcaklığını düzenleyebilmesi ve belirli seviyelerde oynatabilmesini sağlamaya yarar. Soğuk ve sıcak ortamlarda farklı işlevlere sahip olup, sıcaklık azaltmak ve arttırmak için kullanılabilir. Bunun yanında ortamdaki nem seviyesini düzenleyerek, yaşanabilir bir hava sağlar.

Son yıllarda yoğun olarak kullanılan ve kullanımı giderek artan bu cihazların, talimatlara uygun ve dikkatli kullanılması haline uzun ömürlü kullanımları mümkündür. Ancak herhangi bir problem oluşması halinde verilen servis hizmetleri ile de kullanım kolaylığı sağlar. fes klima servisi, pek çok açıdan alanında en iyi ve kaliteli bakım ve onarımı sağlar.

Fes Klima Yedek Parça ve Periyodik Bakım Servisi

Bir çok elektronik alette olduğu gibi klimalarda da farklı problemler ile karşılaşmak mümkündür. Özellikle uzun yıllar ve yoğun şekilde kullanılan ürünlerin düzenli bakım ve servis işlemlerinin yapılması oldukça önem kazanır.

fes klima periyodik bakım, bir klimanın yapılması gereken, bazen aylık bazen ise yıllık olan bakımlarının en iyi şekilde gerçekleştirilmesini sağlar. Her türlü mekanizma ve parça için uygulanan bakım sayesinde, zarar görmüş veya görebilecek parçalar kolayca analiz edilebilir. Bu analizler sayesinde parçaların değişimi sorun daha yaşanmadan yapılır. Yine filtre temizliği ve su ayarları gibi uzmanlardan yardım alınması gereken konularda da fes chill servisi işleri oldukça kolaylaştırır.

Sorunlar bazen beklenmedik anlarda gerçekleşir. Bazen bir parçada veya sistemin belirli kısımlarında aksaklıklar görülür. Bu noktada bakım ve onarıma ek olarak iyi bir yedek servis hizmeti almak gerekir. Fes klima yedek parça hizmeti, geniş ürün yelpazesi sayesinde sadece bir telefon ile parçanızın teminini kolaylıkla sağlar. Uzun zaman alan değişim ve servis işlemlerine göre çok daha pratik çözümler üretir.

Fes Klima Servisinde Müşteri Memnuniyeti

Fes klima servisi, bakım, onarım ve yedek parça konusunda tamamen profesyonelce çalışan ve odağında müşteri memnuniyetini bulunduran bir hizmet sunar. Buna bağlı olarak, teknolojiden en iyi şekilde yararlanarak son trendleri takip eder. Müşterilerine yardımcı olurken, sorunlarla tekrar karşılamamaları adına çözümler üretmeye çalışır.

Alanında tecrübeli servis çalışanları ve geniş yedek parça ağı ile her türlü onarım ve bakım işi için tercih edilesidir. Evaporatif fes klima servisi gibi sık karşılaşılan ve çözümü çok da kolay olmayan durumlar da bile hızlı ve kesin çözümleri ile her müşterisini memnun eder.

Siz de klimanızın bakıma ihtiyacı olduğunuz düşünüyor olabilirsiniz. Uzun zamandır beklediğiniz bir yedek parçaya ulaşamamış olabilirsiniz. fes klima bakım hizmetleri bu gibi durumlarda en büyük yardımcınız olacaktır.