RODA
Alman RODA markasının teknolojisi, FORM tecrübesi ve güvencesi ile bir araya gelerek dumanla mücadelede profesyonel çözümler sunar. DUMANLA MÜCADELE PROFESYONELLİK GEREKTİRİR. ÇÜNKÜ SÖZ KONUSU İNSAN HAYATIDIR.

Yangında, binaların dumandan en hızlı şekilde arındırılmasını sağlamak için geliştirilen üstün Alman teknolojisi ile RODA Duman Tahliye Kapakları, zengin ürün seçenekleriyle yapılarınızı güvenli mekanlara dönüştürüyor.​

 

Doğal Yangın Koruması

FIREFIGHTER PHOENIX SMOKEJET MEGAPHOENIX MULTIJET​

Doğal Havalandırma

AIRSTAR AIRJET PANJUR PENCERE

Duman Perdeleri

LAMILUX

Duman ve Isı Tahliye Sistemleri

GAL
​40 yılı aşkın deneyimi ve yüksek Alman Teknolojisi ile sektörünün önde gelen firmalarından biri olan GAL Ağır Endüstri Tesislerin Duman Tahliye ve Doğal Havalandırma Sistemlerinin tasarımını, imalatını ve montajını yapıyor.

TROKE

Türkiye de yerli üretilen ilk ve tek CE belgeli Duman ve Isı tahliye kapaklarıdır.

SUNVIAVENT

Sunvia Vent doğal havalandırma ile mekanların iç hava kalitesini artırarak, temiz, ferah, sağlıklı ortamlar oluşmasını sağlar.Farklı fonksiyonel özelliklere sahip Sunvia Vent, havalandırma yaparken doğal aydınlatma ve duman tahliye sistemi olarakta kullanılabilmektedir.

MEKANİK HAVALANDIRMA
​Cebri̇ Havalandirma Yöntemleri̇

AÇKI SİSTEMLERİ

Pencere, çatı penceresi, havalandırma ve tahliye kapakları açkı sistemleri.

Endüstriyel Havalandırma Sistemleri

Binaların güvenli bir şekilde kullanılması için en önemli sistemlerin başında duman tahliye sistemleri geliyor. Yangın anında mekan içerisinde oluşan dumanın en hızlı ve en güvenli şekilde mekandan tahliye edilmesini sağlamak üzere özel olarak geliştirilen bu sistemlerin istisnasız tüm binalarda bulunması çok büyük bir önem taşıyor. Özellikle endüstriyel amaçla kullanılan mekanlarda duman tahliye işlemi daha da önem kazanıyor.

Günümüzde doğal havalandırma sistemleri çok daha gelişmiş teknolojilerle hazırlandığı için haliyle güvenlik açısından da beklentileri daha fazla karşılayabiliyor. En dayanıklı materyaller kullanılarak üretimi gerçekleştirilen bu sistemler her türlü mekan için kullanıma uygun olmasıyla da ön plana çıkıyor. Bu sistemlerde en önemli aksamlardan biri duman tahliye kapaklarıdır.

Yeni nesil teknolojiler ile üretilen duman tahliye kapakları endüstriyel havalandırma sistemleri için de rahatlıkla tercih edilebiliyor. Sadece üretim yapılan mekanlarda değil depo olarak kullanılan alanlarda da rahatlıkla tercih edilebilen bu sistemleri sitemizde inceleyebilir ve hangilerinin sizin ihtiyacınıza daha uygun olduğunu kolaylıkla belirleyebilirsiniz.

Sizlere gelişmiş teknolojilerle dizayn edilen endüstriyel havalandırma sistemlerini her yönüyle inceleme şansını sunuyoruz. Böylelikle mevcut sistemler arasından hangilerinin sizin beklentilerinize ya da ihtiyaçlarınıza daha uygun olduğunu dakikalar içerisinde tespit edebilirsiniz. Düşük fiyat avantajından maksimum düzeyde faydalanacak olmanız da önem taşıyor.

Profesyonel Çözümler ile Uzun Ömürlü Mekanik Havalandırma Sistemleri

Şayet ihtiyacınız olan mekanik havalandırma ise doğru adrestesiniz. Çünkü sitemizde bu sistemleri de tüm teknik özellikleri ile birlikte gözden geçirebilirsiniz. Doğal havalandırma sunan ve aynı zamanda kurulumunun da hızlı ve kolay bir şekilde yapılabildiği bu havalandırma sistemleri uzun yıllar hiçbir sorun yaşamadan kullanılabiliyor olmasıyla da ön plana çıkıyor. Alman teknolojisi ile geliştirilen bu sistemleri hemen incelemeye başlayabilirsiniz.

Kullanışlı ve kaliteli olmasıyla ön plana çıkan cebri havalandırma sistemleri sahip olduğu mekanik sistem sayesinde beklentileri de karşılayabiliyor. Mekanın iç hava kalitesini arttırmak amacıyla da kullanılabilen bu sistemler farklı mimariye sahip olan mekanlar için de rahatlıkla tercih edilebiliyor. Sitemizde sizlerle buluşturduğumuz tüm havalandırma sistemleri ile ilgili detaylı bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Dünya genelinde kalitesini kanıtlamış olan mekanik havalandırma sistemleri için mutlaka yüksek rakamlardan oluşan bir bütçe ayırmanız gerekmez. Yeni nesil teknolojilerle dizayn edilen ve güvenli kullanım bakımından da her türlü donanıma sahip olan bu sistemler için gayet düşük bir bütçe ayırmanız yeterli olabiliyor. Sadece seçiminizi doğru adreslerden yapmanız büyük bir önem taşıyor.

Sitemizde mekanik havalandırma fiyatları gayet makul rakamlarla sizlerin beğenisine sunuluyor. Oldukça fazla sayıda havalandırma sistemi seçeneği bulunduğu için ihtiyaçlara, beklentilere ya da bütçeye uygun tercihler yapmak da mümkün olabiliyor. Havalandırma sistemleri ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarına en hızlı şekilde ulaşmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle düşük fiyat avantajından siz de faydalanmış olacaksınız.